سایت رسمی عباد الرحمن

عباد الرحمن,احکام,طب,طب اسلامی,عکس نوشته,کتاب,دانلود کتاب,تفسیر,بصیرت افزایی,حوزه,دانلود کتابpdf,آیت الله تبریزیان

سایت ها، کانال ها و آدرس های آیت الله تبریزیان (جدید، قدیم، داروخانه و درمان)

  • ۱۵:۲۲

آیت الله تبریزیان

اولین کانال تلگرام آیت الله تبریزیان، کانال پای درس استاد تبریزیان است که لینک این کانال طب اسلامی را قرار داده ایم ولی هم اکنون کانال ها و سایت های جدید رسمی طب اسلامی آیت الله تبریزیان مشغول فعالیت هستند که لینک این کانال ها هم در پایان مطلب موجود هست. کانال پای درس استاد هم بعد از مدتی فعالیت نداشتن دوباره شروع به فعالیت کرده است.

در مورد کانال پای درس استاد تبریزیان این توضیح لازم است داده شود که این کانال کاملا مستقل است و زیر نظر استاد نیست و تنها کانال آیت الله تبریزیان، کانال مرکز طب اسلامی و کانال هایی که در پایان مطلب ذکر کردیم است.

از کانال جدید می توانید آخرین اخبار را پیگیری کنید و نوبت بگیرید. سایت جدید آیت الله تبریزیان هم سایت عالی هست که داروهای استاد هم در آنجا فروخته می شود. این سایت زیبا تازه راه اندازی شده است و هنوز همه قسمت های سایت کامل نیست.


صوت آیت الله تبریزیان در مورد کانال های تلگرام و سایت های ایشان


دریافت


دریافت

ویژگی خاص آیت الله تبریزیان این است که ایشان یک مجتهد هستند و به روایات طبی تسلط فراوانی دارند و به صورت جدی به این طب پرداخته اند. ایشان بر این عقیده هستند که طب اسلامی طبی مستقل است و حتی با طب سنتی هم متفاوت است. اگر در روایت امام صادق علیه السلام تدبر کنیم در خواهیم یافت که طب اسلامی هیچ کدام از طب های موجود نیست و کاملا مستقل است.

روایت است که یک طبیب هندی در حضور منصور دوانیقی کتاب های طب می خواند و امام صادق (علیه السلام) هم حاضر بودند و گوش می دادند، بعدش این طبیب هندی به امام صادق (علیه السلام) عرض کرد: «یا أبا عبد الله أترید مما معی شیئا قال لا فإن معی ما هو خیر مما معک قال وما هو؟ قال اداوی الحار بالبارد والبارد بالحار والرطب بالیابس والیابس بالرطب وأرد الامر کله إلى الله عزوجل واستعمل ماقاله رسول الله صلى الله علیه وآله واعلم ان المعدة بیت الداء و اعود البدن ما اعتاد فقال الهندی. وهل الطب إلا هذا؟ فقال الصادق علیه السلام أفترانی من کتب الطب اخذت قال نعم قال لا والله ما أخذت إلا عن الله سبحانه»[علل الشرائع، ج1، ص99.]
یعنی «اى ابوعبد اللّه ! آیا از آنچه همراه دارم، چیزى مى خواهى؟ فرمود : «نه ؛ برتر از  آنچه تو همراه دارى، به همراه دارم» . پرسید : آن چیست؟ فرمود : «گرم را به سرد، سرد را به گرم، خشک را به تَر، و تَر را به خشک درمان مى کنم و کار را یکسره به خداوند، باز مى گردانم و آنچه را پیامبر خدا فرموده است، به کار مى گیرم و مى دانم که معده، خانه همه دردها، و پرهیز، یگانه درمان است و بدن را بر همانچه بدان خو گرفته، وا مى دارم» . مرد هندى گفت : آیا طب، چیزى جز این است؟ امام صادق علیه السلام پرسید : «آیا گمان مى کنى از کتاب هاى طب، چیزى فرا گرفته ام؟» . گفت : آرى . فرمود : «به خداوند سوگند، نه. جز از خداوند سبحان نگرفته ام.»

برای وارد شدن به کانال قدیم تلگرام آیت الله تبریزیان (پای درس استاد تبریزیان) روی آیکن تلگرام بالا  کلیک کنید.
یا آدرس آن (payedarseostad@) را در تلگرام بنویسید و بر روی آن کلیک کنید.

آیت الله تبریزیان

تصویر اطلاعیه ای که درب مطب و داروخانه آیت الله تبریزیان نصب شده است.

داروخانه آیت الله تبریزیان

داروخانه و مطب آیت الله تبریزیان در یک مکان است و ایشان زیر زمین حسینیه موسی بن جعفر، که آدرس آن را در تصویر مشاهده می کنید، برای داروخانه و مطب انتخاب کرده اند. با توجه به بنری که درب آنجا زده شده است پیدا کردن آن راحت است. 
دارو خانه و مطب آیت الله تبریزیان غالبا شلوغ هست و با این که مکان کوچکی هم انتخاب نشده است ولی خب متقاضی بسیار زیاد هست و جا دارد که مدیریت بهتری انجام شود و این سیل مشتاقان به طب اسلامی بیشتر پذیرش شوند زیرا تلفن پذیرش ایشان دائما اشغال هست و پذیرش از طریق کانال و ربات تلگرام ایشان هم کم انجام می شود.
تنها راه خرید دارو به صورت اینترنتی و قابل اطمینان هم سایت جدید آیت الله تبریزیان است که لینک آن در پایان همین مطلب گذاشته شده است. بقیه فروشگاه های داروهای طب اسلامی زیر نظر ایشان نیست.

نحوه نوبت گرفتن:
1. به صورت تلفنی: از طریق شماره 09901535927 از ساعت 10 الی 12 صبح
2. ربات تلگرام : در کانال رسمی اطلاع رسانی مرکز طب اسلامی که لینک آن در پایان همین مطلب گذاشته شده، بعضی اوقات پذیرش با ربات انجام می شود که باید این کانال را چک کرد. در این کانال قبل از اینکه ربات را فعال کنند خبر می دهند که در فلان ساعت ربات تلگرام فعال می شود.

برای وارد شدن به کانال جدید تلگرام آیت الله تبریزیان (کانال رسمی اطلاع رسانی مرکز طب اسلامی آیت الله تبریزیان که کانال اطلاع رسانی مطب و داروخانه هم محسوب می شود) روی آیکن تلگرام بالا  کلیک کنید.

یا آدرس آن (markazetebbeeslami@) را در تلگرام بنویسید و بر روی آن کلیک کنید.

کانال مربوط به مسائل درمانی آیت الله تبریزیان

سایت قدیم آیت الله تبریزیان

سایت جدید آیت الله تبریزیان


جدیدترین آدرس های تلگرام و ربات های آیت الله تبریزیان در یک کانال تلگرام

صفحه اینستاگرام
صفحه آپارات
کانال تلگرام
کانال سروش
کانال گپ
مرکز طب اسلامی درمان
مرکز طب اسلامی داروها
در محضر استاد تبریزیان

➖➖➖➖

⚠️ لینک های مهم و مورد نیاز کاربران

روش گرفتن نوبت
آیدی ترجمه نسخه

لینک تمام موارد بالا را در کانال زیر ببینید


مطالب مرتبط:

åã ÝíÓäãÇ ˜áæÈ ÇÝÓÑÇä
علی اسمعیلی
تشکر از شما
خواهش می کنم...
طلبه عکاس
متاسفانه خیلی وقت غیر فعال
بله... یک مدته غیر فعال هستند  ولی مطالب قبلی هم قابل استفاده هست...
نـــای دل
سپاس از شما...
انجام وظیفه بود...
همنشین عقل
ممنون
خواهش می کنم...
منتظر...
ممنون
خواهش می کنم...
دکتر زمانی
مرسی
خواهش می کنم جناب دکتر...
علی اسمعیلی
تشکر از شما و راهنمایی های شما
خواهش می کنم...
همنشین عقل
چرا تکراری؟
دقت کنید تکراری نیست...
علی
با سلام و خسته نباشید اگه میشه ایدیه ربات برای ویزیت رو بنویسید چون توی این مطالب ننوشته بودند

سلام دوست عزیز...
ربات غالبا غیر فعال هست و با اطلاع قبلی در یک ساعت خاصی خودشون به عنوان یک مطلب جدید لینک ربات را در کانال قرار می دهند و بعد از چند دقیقه بر می دارند. پس باید کانال را پیگیری کنید و ببینید چه موقع قرار هست لینک ربات در سایت قرار بگیرد و فعال شود. عمده مساله این هست که شما در آن ساعت خاص در کانال حضور داشته باشید و الا لینک در اون ساعت در کانال موجود هست.
موفق و موید باشید...
رضا
چرا نوبت دهی انقدر سخت.و هرچی شماره میگیریم خاموش
چون متقاضی زیاده و پذیرش کم هست...
با تلگرام نوبت بگیرید...
سمیه
ایشون تو تهران داروخونه ندارند؟ داروهارو فقط باید اینترنتی خرید؟
داروخانه آیت الله تبریزیان در قم تنها منبع معتبر هست و بقیه داروخانه ها از طریق ایشان هنوز تایید نشده و اعتبار آنها به تولید کننده اونهاست. خرید هم حضوری یا اینترنتی هست.
عارفه
سلام.من چن وقته قصدخرید دارم اما هرسایتی ی قیمت گذاشته.من ازتبریزم.ی شماره وجود نداره که جوابگوباشه.داروخانه هم جواب نمیده
علیکم السلام...
مراجعینشون خیلی زیاد هست و قادر به پاسخگویی نیستن... سعی کنید از سایت خودشون خرید کنید و با سفارش اینترنتی نیازی به تلفن و چیز دیگری نیست...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

پشتیبانی

وَ عِبادُ الرَّحمن...
عاشق این نامم...
بارها این آیه را خواندم و لذّت بردم...
آنان که آنقدر سبک بال بر روی زمین راه می روند که نزدیک است هر لحظه به آسمان روند...
با اَهل آسمان بیشتر اَز اَهل زمین اُنس دارند...
آنچنان اَز جهنم یاد می کنند اِنگار آن را می بینند...
و بر این عقیده ایم که اگر صفات عباد الرحمن هر چند کم، در جامعه ما ایجاد شود، رحمت از زمین و آسمان بر ما نازل می شود و تمام مشکلات اجتماعی، فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی حل خواهد شد...
إِنَّ وَعْدَ اَللّٰهِ حَقٌّ...در این سایت
در كل اينترنت
Designed By Erfan Powered by Bayan

کپی برداری برای سایت های غیر تجاری و تبلیغی آزاد می باشد